Історія школи
В кожної людини на дні її спогадів є школа, шкільні роки. Як і все минуле життя, школа теж має свою історію.
В с. Митинці в післявоєнний час школа була початковою. Завідуючими школою були Зозуля Ганна Андріївна, Олексійчук Гліб Антонович, Тимчук Федір Григорович, працювали вчителями Ярмілко Василь Філімонович, Дідух Ганна Василівна...
Початкова школа була розміщена у двох приміщеннях ( одне знаходилось на території теперішньої школи, бувша попова хата ), друге - в панському будинку за 500 метрів від даної школи.
Після 4-го класу діти з Митинець ходили в Хотьківецьку семирічку, яку побудували жителі Хотьковець своїми силами. Директором Хотьківецької школи довгий час ( більше 30 років ) був Витязь Степан Артемович. Лише в 1954 році Митинецька школа зробила перший випуск семикласників.
У квітні 1963 року на кошти місцевого колгоспу ім. Карла Маркса з ініціативи його голови Каяфи В. А. було розпочато будівництво приміщення школи. І всього через 5 місяців учні перейшли в нову восьмирічну школу.
В 1968 році був перший випуск Митинецької середньої школи.
В 2000 році створено навчально - виховне об'єднання " Дитячий садок - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів. Учні навчаються в приміщеннях. Початкова школа з 1997 року навчається в приміщенні дитячого садка сільськогосподарського колективу " Бужок ".
Безумовно, фах учителя - не з легких. Він дуже складний, вимагає великого, доброго серця, чуйності. "Серце віддам дітям " - ці слова про ветеранів педагогічної праці, відмінників освіти України Зеленюк Т. Д., Матвійчук О. Л . Це вчителі за покликанням.
Директором в 2000 році була Бакалюк Н. М.. Це розумна, творча, чуйна, разом з тим вимоглива людина. ЇЇ заступник з навчально - виховної роботи Собко О. П..
Особливу повагу і любов дарують колишні і теперішні учні вчителям початкової школи Висоцькому В. А., Висоцькій С. В., Коржіньовській Р. А., виховательці підготовчої групи Когут О. В., Іванчук Н. К., Мамчур Л. І., Тимчуку Ф. Г. Саме вони навчили читати і писати все сільське населення. Віддали їм частку свого люблячого серця.
Любов до рідної мови і літератури, материнської пісні формували вчителі Горенко Г. Г., Ковтонюк Н. М., Тимченко С. В., Ковальчук О. Т., Собко О. П.
Добрим словом відзиваються жителі села про вчителів точних наук фізики і математики. Це Франкевич М. І., Ковальчук В. Г., Качалуба Г. П., Солодюк В. Г., Матвійчик О. Л., Зеленюк Т. Д., Ніколаєнко І. Я. Це вони навчали логічно мислити, формувати і доводити теореми, застосовувати їх в повсякденному житті. Знання про речовини, закони природи дали незабутні вчителі хімії і біології Дорош Ю. П., Кашуба Н. Л., Довга З. Л., Бакалюк В. І., Бакалюк Н. М., Карчевська Л. М., Бистрицька Н. О., Поручник Н. В.
Історичним шляхом народів всього світу вели вчителі історії Іванова К. А., Качалуба Д. К., Бобчук І. О., Скиба А. О.
З великим бажанням колишні і теперішні учні відвідували уроки трудового навчання вчителя Зайця П. Г. Це з його допомогою значна частина Митинчан отримали посвідчення тракториста і оператора машинного доїння корів.
І завжди в школі була людина, яка понад усе піклувалася про здоров'я дитини. Виховувала в них мужність, витривалість, характер. Це вчитель фізичної культури Стрільчук Б. Д.
Протягом усіх років існування школи важку, але почесну роботу виконували директори школи. Це Тимощук І. М. , Олексійчук Г. А., Зозуля Т. А., Нагорний І. К., Гринюк І. М., Губка І. М., Федорчук І. М., Дорош Ю. П., Жук К. І., Кашуба Н. І., Мельник М. Р., Бобчук І. О.,Кащук В. С., Бакалюк В. І., Бакалюк Н. М., Собко О. П., Бистрицька Н.О.
Вміло планували навчально - виховну роботу школи і керували процесом її виконання досвідчені заступники директора школи з навчально - виховної роботи Король Г. Ю., Шляхова Г.О., Зеленюк Т. Д., Довга З. Г., Матвійчук О. Л.
Хай звучить у нашій школі лагідне слово. Торкаймося ласкою дитячого серця. Бережімо людську гідність, утверджуймо в людині повагу до самої себе, виховуємо тонку чутливість до добра і зла.
Як зелений листок тягнеться до сонця, так душа вашого вихованця хай тягнеться до ласки і добра.