Результативність роботи школи за 2019-2020 н.р.

Описана модель школи у обласному конкурсі на кращу модель ЗЗСО здобула І місце.

У предметних учнівських олімпіадах учні школи мають такі результати:
обласний рівень

  • ІІІ місце, правознавство, Горбатюк А., 11 клас (вчитель Мочарник О.В.)

районний рівень

  • І місце, німецька мова, Горбатюк А., 11 клас (вчитель Стаховська І.В.),
  • І місце, правознавство, Горбатюк А., 11 клас (вчитель Мочарник О.В.),
  • ІІІ місце, правознавство, Лагдан В., 9 клас (вчитель Мочарник О.В.),
  • ІІ місце, біологія, Горбатюк А., 11 клас (вчитель Цицюрська М.В.).

У Міжнародному конкурсі Т.Г.Шевченка (районний рівень) Горбатюк А., 11 клас, зайняла І місце (вчитель Підберезна Н.І.), в конкурсі з української мови ім. П.Яцика - Онищук А., 3 клас, ІІ місце (вчитель Каро О.Д.), Горбатюк А., 11 клас, ІІІ місце (вчитель Підберезна Н.І.).

В обласному заочному конкурсі з журналістики «Я - журналіст» Горбатюк А. зайняла ІІІ місце (вчитель Підберезна Н.І.).

В районному конкурсі поетичних творів «Професія моєї душі» Горбатюк А. зайняла І місце (керівник Андрощук О.П.).

В І етапі Всеукраїнському конкурсі захисті науково-дослідних робіт учнів-членів МАН Горбатюк А. зайняла ІІ місце (керівник Підберезна Н.І.).

В районному етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна», перемогу здобули роботи учнів:

  • «Місце козацької слави», керівник Мочарник О.В. - І місце,
  • «Орнаменти душі», керівник Шутюк Н.Л. - ІІ місце,
  • «Наша історія жива», керівник Лобко М.Ю. - ІІ місце

Робота «Місце козацької слави» учасників гуртка «Джура» на обласному етапі здобула ІІ місце (керівник Мочарник О.В.)

В районному етапі фотовиставки до Дня Соборності України «Україна - це ми!» робота «Стежками туристичної України» Мамчур А., 8 клас, здобула ІІІ місце (керівник Мочарник О.В.).

В районному етапі фестивалю-конкурсу лялькових театрів ІІ місце зайняла вистава «Котигорошко» (керівник Шутюк Н.Л.).

В районному етапі заочної обласної фольклорної експедиції народних пісень, ігор, танців «З народного напившись джерела» робота учнів 5 класу «Весільні традиції та обряди нашого краю» здобула ІІІ місце (керівник Андрощук О.П.).

У конкурсі районного етапу обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва учні школи мають такі результати:

  • ІІ місце у літературно мистецькому жанрі Нащубська Є, 11 клас (керівник Підберезна Н.І.)
  • ІІІ місце у вокальному жанрі Ільяш А., 6 клас (керівник Андрощук О.П.),
  • ІІ місце у виставці декоративного мистецтва посіла Лісобой Д., 4 клас (керівник Лобко М.Ю.),
  • ІІІ місце, художнє різьблення по дереву Скоропад С., 6 клас (керівник Тимченко С.В.)

Учні школи були учасниками обласних науково-практичних конференцій:

- ХІІІ обласної дитячої науково-практичної конференції для школярів Хмельниччини, Теницька Х., 8 клас, нагороджена Грамотою Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (керівник Цицюрська М.В.),

- VІІ обласної учнівської науково-практичної конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини», Горенко Г., 7 клас (керівник Рибачук І.І.), Нащубська Є.,11 клас (керівник Підберезна Н.І.).

Вчителі географії Рибачук І.І., біології Цицюрська М.В., фізики Ніколаєнко І.Я підготували учнів-учасників обласних турнірів з геграфії, біології та фізики.

Вчитель англійської мови Стаховська І.В. стала переможцем районного етапу виставки педагогічних ідей з роботою «Лексико-фразеологічні засоби вираження матеріального становища людини в англійській мові», вчитель початкових класів Лобко М.Ю. з роботою «Технології групової діяльності в початкових класах» була учасником виставки.

Вчителя біології Цицюрську Марину Василівну нагороджено грамотою Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за сумліну працю та вагомий внесок в організацію і проведення дослідницько-натуралістичної роботи учнівської молоді, екологічну освіту і виховання та формування екологічної культури підростаючого покоління (наказ від 16.10.2019р. №97)

Інформацію про заклад занесено до «Енциклопедії освіти Хмельниччини».

Результативність роботи школи за 2018-2019 н.р.

У 2018-2019 н. р. учні школи брали участьу І-ІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та МАН, конкурсах і показали такі результати:

1 місце - районний етап комплексної міні-олімпіади «Мудрагелі» Онищук Ангеліна, (вчитель Каро О.Д.)

1 місце в районному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика Горбатюк А. (керівник Підберезна Н.І.);

2 місце в районному етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка Горбатюк А. (керівник Підберезна Н.І.).

2 місце в районному етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка Горбаток К. (керівник Киричек О.В.).

2 місце за підсумками районної Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» (керівник Рибачук І.І.)

У ІІ районному етапі предметних олімпіад такі результати:

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Горбатюк А. (вчитель Мочарник О. В.).

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Панчук К. (вчитель Мочарник О. В.).

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з історії - Панчук К. (вчитель Мочарник О. В.).

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови - Горбатюк А. (вчитель Підберезна Н. І.).

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з біології - Горбатюк А. (вчитель Цицюрська М. В.).

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики - Горбатюк А. (вчитель Ніколаєнко І. Я.).

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з математики - Горбатюк А. (вчитель Ткач І. В.).

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з математики - Ковальчук Н. (вчитель Ткач І. В.).

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з астрономії - Ковальчук Н. (вчитель Ткач І. В.).

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій - Горенко В. (вчитель Гавва Н. О.).

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій - Панчук К. (вчитель Гавва Н. О.).

Всього призових місць в районних олімпіадах - 11(ОДИНАДЦЯТЬ)

У ІІІ обласному етапі предметних олімпіад такі результати:

ІІ місце з правознавства - Горбатюк А. (вчитель Мочарник О. В.)

3 місце в обласному етапі інтернет-олімпіади з математики - Ковальчук Наталія (керівник Ткач І.В.);

3 місце в обласному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика Горбатюк А. (керівник Підберезна Н.І.);

З місце в обласному заочному конкурсі з журналістики «Я - журналіст» - Горбатюк Альона (керівник Підберезна Н.І.). Учні школи брали участь в обласних турнірах з математики, фізики, біології, хімії, історії.
Омелянчук Ганна - учасник VІ обласної учнівської науково-практичної конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини» (вчитель Стаховська І.В.).

У грудні 2018 року колектив закладу завершив 5-річний експеримент регіонального рівня з формування екологічної компетентності учнів старших класів.

Адміністрація школи - учасники обласної науково-практичної конференції «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку», Х Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.

Дипломом І ступеня за перемогу в обласній педагогічній виставці «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» нагороджена творча група «Екологічна компетентність» у складі: Ніколаєнко І. Я., Підберезна Н.І. , Любарець А. В. , Бакалюк В.І., Цицюрська М.В. , Стаховська І.В., Гавва Н. О., Іщук Т. В., Мочарник О. В., Козак В.М., Нащубська Анастасія (учениця 11 класу, голова центру дозвілля та здорового способу життя школи), Площинський С.О. (головний агроном СК «Бужок»).

Учні школи були учасниками у складі команд на обласних турнірах фізики, біології, правознавства, хімії, математики, правознавства.

Адміністрація школи нагороджена сертифікатом за успішну участь навчального закладу у Проекті ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація».

Вчитель англійської мови Стаховська І.В. - переможець районної виставки педагогічних ідей.

Команда учнів під керівництвом Ковтонюка І.І. у районних змаганнях з шахів посіла 2 місце.

Щороку педагогічні працівники школи друкують свої статті у фахових виданнях.

  • Бакалюк В.І. Школа основного предмета за В.Сухомлинським. Збірник за матеріалами науково-практичної конференції «Реалізація гуманістичних ідей В.Сухомлинського в умовах Нової української школи» / Зб. наук. пр. (ред. кол.: В.Є. Берека (гол.) та ін.). - Хмельницький : ПП Символ,2018. - 210 с.
  • Бакалюк В.І. Школа основного предмета. Всеукраїнський науково-практичний журнал «Директор школи, ліцею, гімназії. №3 2018р. С.101-104.

Колектив школи - переможець районного етапу обласного конкурсу на кращу модель школи, матеріали направлені в ХОІППО.

Результативність роботи школи за 2017-2018 н.р.

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Нащубська А. ( вчитель Мочарник О)

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Горбатюк А. ( вчитель Мочарник О)

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з німецької мови - Нащубська А.( вчитель Собко О.П.)

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з екології Ковальчук Н. (вчитель Цицюрська М.В.)

І місце в районному етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" - Нащубська А. ( вчитель Киричек О.В.)

І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - Горбаток К. (керівник Шутюк Н.Л.)

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Нащубська А.( вчитель Мочарник О)

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики Горбатюк А. (вчитель Ніколаєнко І.Я.)

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» (вчитель Цицюрська М.В.)

ІІ місце в районних змаганнях з шахів - Калініченко М. (вчитель Ковтонюк І.І.)

ІІ місце в районному конкурсі фоторобіт «З любов'ю до України» - Мочарник А. (керівник Підберезна Н.І.)

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Горбатюк А.( вчитель Мочарник О.В.)

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з німецької мови - Нащубська А.( вчитель Собко О.П.)

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з біології Ковальчук Н. (вчитель Цицюрська М.В.)

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з біології Нащубська А. (вчитель Цицюрська М.В.)

ІІІ місце в Х районній учнівській Інтернет-олімпіаді з математики - Ковальчук Н. (вчитель Ткач І.В.)

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Горбаток К. ( вчитель Мочарник О.В.)

ІІІ місце в районному молодіжному квесті «Молодь обирає здоров'я» - команда школи (керівник Любарець А.В.)

ІІІ місце в районному етапі заочного конкурсу «З народного напившись джерела» - Нащубська Є. (керівник Підберезна Н.І.)

Сертифікати учасників ІІ обласного Інтернет-форуму «Науково-методичний супровід педагогічних працівників у світлі Концепції нової української школи» Бакалюка В.І., Ніколаєнко І.Я.

Публікації:

Бакалюк В.І. Проблема модернізації суб'єкт-субєктних взаємодій учасників освітнього процесу. Управління закладом освіти в умовах системних змін: матеріали регіональної науково-практичної конференції /За аг. Ред. В.В.Гуменюк. - Хмельницький: ОІППО, 2017. - с.175.

Бакалюк В.І. Психологічний аспект управління інноваційною школою / Збірник наукових праць «Шкільна освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізацій них процесів», Хмельницький: ХОІППО, 2017, с.7-13

Бакалюк В.І. «Індивідуалізація у Новій школі», Майбуття, лютий,2017, №4(557), с.3

Цицюрська М .В.Екологічна компетентність старшокласників: з досвіду роботи. Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку/ Зб.наук.пр. [ред.кол. І.Б.Вашеняк (гол.) та ін.] - Хмельницький: Видавець ФОП Заколодний М.І., 2017, - 333с. - с.324-327

Мочарник О. «Разом здолаємо все!» (Красилівський вісник.- 2017. - №20-21 лютий).

Любарець А.В. «Смаколики для птахів». «Майбуття», газета департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, лютий, 2018р. №3-4.

Дослідно-експериментальний майданчик регіонального рівня «Теоретико-методичні засади формування екологічної компетентності учнів старших класів загальноосвітньої школи сільської місцевості»
Призерів районних олімпіад - 9, обласних - 3, конкурсів - 9, МАН - 1 .

ЗНО з української мови: високий рівень - 0, достатній рівень - 2 (18%), середній рівень - 8 (73%), початковий рівень 1 (9%).

Результативність роботи школи за 2016-2017 н.р.

 місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з математики - Ковальчук Н. (вчитель Ткач І.В.)

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з німецької мови - Нащубська А.( вчитель Собко О.П.)

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з технологій - Шляховий С. (вчитель Тимченко С.)

І місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» - Нащубська Є. (керівник Підберезна Н.І.)

І місце в районному конкурсі «Молодь обирає здоров'я» - команда школи (керівник Любарець А.В.)

І місце в обласній педагогічній виставці «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» - Творча група «Авторська школа» у складі: Бакалюк В.І. (директор школи), Ніколаєнко І. Я., Прончук О. А., Любарець А. В., Ванат Л. М., Висоцький В.А., Гавва Н. О., Іщук Т. В., Мочарник О. В., Підберезна Н. І., Собко О. П., Ткач І. В., Шутюк Н. Л.

ІІ місце в ІХ обласній учнівській Інтернет-олімпіаді з математики - Ковальчук Н. (вчитель Ткач І.В.)

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - Нащубська А. (керівник Цицюрська М.В.)

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проекті «Край в якому я живу» -Нащубська А. ( керівник Гавва Н.О.)

ІІ місце в районному етапі обласного конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій - Площинський В. (керівник Гавва Н.О.)

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з інформатики - Буць О. (вчитель Гавва Н.О.)

ІІ місце в районній спартакіаді - команда школи (вчитель Микитюк О.В.)

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з німецької мови - Нащубська А.( вчитель Собко О.П.)

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Нащубська А. ( вчитель Мочарник О.В.)

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з інформатики - Пасічник А. (вчитель Гавва Н.О. )

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з біології Горбатюк А. (вчитель Цицюрська М.В.)

ІІІ місце в районному етапі комплексної міні олімпіади «Ерудит» для учнів 2-4 класів - Анзьошина О. (вчитель Коржіньовська Р.А.)

ІІІ місце в районному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика - Нащубська А. ( вчитель Киричек О.В.)

ІІІ місце в районному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика - Горбаток К.(вчитель Киричек О.В.)

ІІІ місце в обласному заочному конкурсі-огляді відео сюжетів «Від професії до кар'єри » - Площинський В (керівник Любарець А.В.)
ІІІ місце в районному зборі дитячо - юнацької, військово - патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») в конкурсі « Впоряд» команда «Сердюки Бужка» ( керівник Мочарник О.В.)

Грамота учнівському самоврядуванню за активну волонтерську діяльність у 2016-2017н.р.

Публікації : Бакалюк В.І. Інтерактивна школа. Матеріали дев'ятого Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Черкаси: ЧОПОПП,1917 с.218-222.

Ніколаєнко І.Я. «Щоб не міліли джерела». «Майбуття», газета департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, травень, 2016р. №9.

Любарець А. «Ми козацького роду нащадки» (Красилівський вісник.- 2016. - №82-83 жовтень). Любарець А. «Урок мужності у Митинецькій школі» (Красилівський вісник.- 2016. - №22-23 березень).

Дослідно-експериментальний майданчик регіонального рівня «Теоретико-методичні засади формування екологічної компетентності учнів старших класів загальноосвітньої школи сільської місцевості»
Переможці ІХ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій, номінація «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами»

Призерів районних олімпіад -8, обласних - 2, конкурсів - 9, МАН - 1, обласна педвиставка - 1.

ЗНО з української мови: високий рівень - 2 (20%), достатній рівень - 5 (50%), середній рівень - 2 (20%), початковий рівень 1 (10%).

Результативність роботи школи за 2017-2018 н.р.

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Нащубська А. ( вчитель Мочарник О)

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Горбатюк А. ( вчитель Мочарник О)

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з німецької мови - Нащубська А.( вчитель Собко О.П.)

І місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з екології Ковальчук Н. (вчитель Цицюрська М.В.)

І місце в районному етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" - Нащубська А. ( вчитель Киричек О.В.)

І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - Горбаток К. (керівник Шутюк Н.Л.)

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Нащубська А.( вчитель Мочарник О)

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики Горбатюк А. (вчитель Ніколаєнко І.Я.)

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» (вчитель Цицюрська М.В.)

ІІ місце в районних змаганнях з шахів - Калініченко М. (вчитель Ковтонюк І.І.)

ІІ місце в районному конкурсі фоторобіт «З любов'ю до України» - Мочарник А. (керівник Підберезна Н.І.)

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Горбатюк А.( вчитель Мочарник О.В.)

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з німецької мови - Нащубська А.( вчитель Собко О.П.)

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з біології Ковальчук Н. (вчитель Цицюрська М.В.)

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з біології Нащубська А. (вчитель Цицюрська М.В.)

ІІІ місце в Х районній учнівській Інтернет-олімпіаді з математики - Ковальчук Н. (вчитель Ткач І.В.)

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства - Горбаток К. ( вчитель Мочарник О.В.)

ІІІ місце в районному молодіжному квесті «Молодь обирає здоров'я» - команда школи (керівник Любарець А.В.)

ІІІ місце в районному етапі заочного конкурсу «З народного напившись джерела» - Нащубська Є. (керівник Підберезна Н.І.)

Сертифікати учасників ІІ обласного Інтернет-форуму «Науково-методичний супровід педагогічних працівників у світлі Концепції нової української школи» Бакалюка В.І., Ніколаєнко І.Я.

Публікації:

Бакалюк В.І. Проблема модернізації суб'єкт-субєктних взаємодій учасників освітнього процесу. Управління закладом освіти в умовах системних змін: матеріали регіональної науково-практичної конференції /За аг. Ред. В.В.Гуменюк. - Хмельницький: ОІППО, 2017. - с.175.

Бакалюк В.І. Психологічний аспект управління інноваційною школою / Збірник наукових праць «Шкільна освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізацій них процесів», Хмельницький: ХОІППО, 2017, с.7-13

Бакалюк В.І. «Індивідуалізація у Новій школі», Майбуття, лютий,2017, №4(557), с.3

Цицюрська М .В.Екологічна компетентність старшокласників: з досвіду роботи. Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку/ Зб.наук.пр. [ред.кол. І.Б.Вашеняк (гол.) та ін.] - Хмельницький: Видавець ФОП Заколодний М.І., 2017, - 333с. - с.324-327

Мочарник О. «Разом здолаємо все!» (Красилівський вісник.- 2017. - №20-21 лютий).

Любарець А.В. «Смаколики для птахів». «Майбуття», газета департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, лютий, 2018р. №3-4.

Дослідно-експериментальний майданчик регіонального рівня «Теоретико-методичні засади формування екологічної компетентності учнів старших класів загальноосвітньої школи сільської місцевості»
Призерів районних олімпіад - 9, обласних - 3, конкурсів - 9, МАН - 1 .

ЗНО з української мови: високий рівень - 0, достатній рівень - 2 (18%), середній рівень - 8 (73%), початковий рівень 1 (9%).

Досягнення учнів Митинецької ЗОШ I-III ступенів за 2015-2016 н. р.

Наші переможці в районнних олімпіадах:

I місце:

Лісобой Сергій (10 клас) - правознавство (вч. Мочарник О. В.);

Нащубська Анастасія (9 клас) - німецька мова (вч. Собко О. П.);

II місце:

Нащубська Анастасія (9 клас) - правознавство (вч. Мочарник О. В.);

Мочарник Даяна (11 клас) - правознавство (вч. Мочарник О. В.);

III місце:

Бадіров Владислав (4 клас) - Всеукраїнський конкурс з української мови ім.П.Яцика (вч. Іщук Т. В.);

Волошина Тетяна (11 клас) - історія (вч. Мочарник О. В.);

Гарліцький Володимир (10 клас) - трудове навчання (вч. Тимченко С. В.);

Ковальчук Наталія (8 клас) - математика (вч. Хільчук Т. А.);

Коржіньовська Маргарита (3 клас) - Всеукраїнський конкурс з української мови ім.П.Яцика (вч. Каро О. Д.);

Мочарник Даяна (11 клас) - українська мова та література (вч. Підберезна Н. І.);

Нащубська Анастасія (9 клас) - І місце за роботу в МАН в рйонному етапі (вч. Цицюрська М. В.).

Ковальчук Наталія (8 клас) - ІІІ місце в обласній інтернет-олімпіаді з математики.

Районний огляд-конкурс - лялькова вистава "Котигорошко" отримала ІІ місце (керівник Любарець А. В.).

Військово-патріотична гра Українського козацтва"Сокіл" ("Джура") в номінації "Добра справа" зайняли ІІ місце.

Досягнення учнів Митинецької ЗОШ I-III ступенів за 2014-2015 н. р.

Наші переможці:

Бренько Андрій - Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ, СДЮШОР та СНЗ спортивного профілю (ІІІ етап) з лижних гонок, які проходили у НСБ ЗВС «Тисовець» Львівської області - золота медаль та диплом Міністерства молоді та сорту України.

Волошина Тетяна - призер районного учнівського проекту "Сто причин любити Україну".

Ковальчук Наталія - 7 клас ІІ місце в районній оліімпіаді з математики.

Мочаник Даяна -10 клас ІІ місце в районній оліімпіаді з німецької мови.

Якубець Павло 9 клас ІІІ місце районній оліімпіаді з німецької мови.

Нащубська Анастасія 8 клас ІІІ місце в районному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика.

Мочарник Даяна - ІІІ місце в районному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій.

Учнівське самоврядування Митинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів нагороджене грамотою за перемогу в районному конкурсі ескізів до проекту обласної ради старшокласників "Рушник єднання".

Митинецька ЗОШ І-ІІІ ст. нагороджена грамотою ХОІППО за ІІІ місце в конкурсі на кращу модель школи ХХІ століття "Панорама творчості" в номінації "Школа успішної особистості"

Досягнення учнів Митинецької ЗОШ I-III ступенів за 2013-2014 н. р.

В цьому навчальному році переможцями і призерами районних олімпіад стали:

Ковальчук Наталія 6 клас ІІІ місце математика (вч. Зеленюк Т. Д.)

Домінов Михайло 11 клас ІІ місце українська мова (вч. Киричек О. В.)

Лісобой Сергій 8 клас ІІ місце німецька мова (вч. Демчук А. В.)

Домінов Михайло 11 клас І місце німецька мова (вч. Собко О. П.)

Домінов Михайло 11 клас ІІ місце історія (вч. Мочарник О. В.)

Нащубська Анастасія 7 клас ІІІ місце Міжнародний конкурс Тараса Шевченка (вч. Киричек О. В.)

Домінов Михайло 11 клас ІІІ місце обласна олімпіада з історії (вч. Мочарник О. В.)

У районному етапі профорієнт аційного заходу «Турнір знавців професій» команда школи отримала подяку управління освіти, молоді і спорту.

Досягнення учнів Митинецької ЗОШ I-III ступенів за 2012-2013 н. р.

Уже в цьому навчальному році переможцями і призерами районних олімпіад стали:

Домінов Михайло, учень 10 класу - І місце з математики (вч.Зеленюк Т.Д.), з української мови (вч. Шутюк Н.Л.), історії (вч. Мочарник О.В.), правознавства (вч. Мочарник О.В.) та німецької мови (вч. Собко О.П.), ІІ місце з географії (вч. Харчук І.І.).

Мочарник Даяна, учениця 8 класу - ІІІ місце з історії (вч. Мочарник О.В.), ІІІ місце з російської мови.

Ткач Дмитро, учень 7 класу - І місце з математики, фізики.

Ткач Павло, учень 9 класу - І місце з математики, ІІІ з інформатики, німецької мови, І місце МАН.

Учень 7 класу Ткач Дмитро посів ІІ місце, а учень 9 класу Ткач Павло - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, Домінов Михайло - ІІІ місце з правознавства.

Учень 11 класу Бойко Дмитро виборов І місце з кікбоксінгу (м.Хмельницький), ІІ місце (м.Кам'янець-Подільський), кубок України з кікбоксінгу (м.Київ) - ІІ місце. Також Дмитру присвоїли звання кандидата у майстри спорту.

Досягнення учнів Митинецької ЗОШ I-III ступенів за 2011-2012 н. р.

У цьому навчальному році наша школа серед 22 сільських закладів району здобула І місце по кількості та якості призерів районних та обласних олімпіад.

Учень 8 класу Ткач Павло став переможцем районної олімпіади з фізики та математики, брав участь в обласних олімпіадах з цих предметів і посів ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики і ІІ місце на обласній олімпіаді з математики. Випускник 9 класу Домінов Михайло здобув І місце з математики, І місце з німецької мови, ІІ місце з фізики, ІІІ місце з географії на районних олімпіадах. Випускник 11 класу Чигир Денис посів ІІІ місце на районній олімпіаді з історії, учень 9 класу Семенюк Анатолій здобув ІІ місце на районній олімпіаді з трудового навчання, а учень 6 класу Ткач Дмитро посів на районній олімпіаді з математики І місце.

Високі результати у навчанні показали 14 наших учнів, які мають високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів та нагороджені похвальними листами. Учениця 10-го класу Шуцька Яна, яка є претенденткою на нагородження срібною медаллю, а учень 9 класу Домінов Михайло отримав свідоцтво з відзнакою за курс базової загальної середньої освіти.

Уже 7 років учні школи приймають участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». У цьому році учасниками були 43 учні нашої школи. З них відмінні результати показали 2 учнів, добрі - 7 учнів.

У Всеукраїнському конкурсі «Левеня» приймали участь 17 наших учнів, які нагороджені відповідними сертифікатами також 4 учні школи брали участь у Всеукраїнському конкурсі юних правознавців «Кришталева сова», Мочарник Даяна стала дипломантом цього конкурсу. У школі започаткована діяльність Малої Академії Наук. Протягом трьох останніх років наші учні здобули 3 призові місця в захисті робіт МАН. В цьому році 3-тє місце з роботою МАН зайняла Щуцька Яна (керівник Харчук Наталя Михайлівна). Більше 10-ти років на районному рівні проводиться конкурс ім. П.Яцика. В цьому році впершеучениця нашої школи Мочарник Даяна посіла ІІІ місце на районному етапі цього конкурсу.

Звичайно, не всім дітям легко дається навчання, не у всіх, як кажуть науковці, є академічні здібності. Тому наші учні охоплені і спортивною, і художньо-мистецькою, і соціальною діяльністю. Учень нашої школи Бойко Дмитро здобув ІІ та ІІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксінгу, є призером і переможцем обласних змагань з цього виду спорту, нагороджений 4 медалями та дипломами.

Учень 10 класу Площинський Андрій призер обласних змагань з пожежно-прикладного виду спорту. А в цьому році до обласних змагань з цього виду спорту готуються Площинський Андрій, Барлюк Василь, Лісобой Сергій.

Відомі досягнення наших учнів з т акого виду зимового спорту, як лижні гонки під керівництвом Штуня Миколи Сергійовича. Учні нашої школи здобули 41 медаль на обласних змаганнях з лижних гонок. Серед призерів обласних змагань з лижних гонок - учні нашої школи, яким присвоєні дорослі та юнацькі спортивні розряди: Лімпак Ілона, Селіхова Олена, Бренько Андрій, Погуральська Діана, Гарліцький Володимир, Лісобой Сергій, Ткач Дмитро, Нога Сергій, Наконечний Микола, Площинський Андрій, Горбатюк Леонід, Кирилюк Костянтин, Горенко Євгеній.

Наші учні беруть активну участь у роботі Вереміївського та Митинецького будинків культури. Музичну школу у м. Красилів відвідує Левій Аліна, хореографічну студію - Костюченко Владислав. Тріо «Небокрай» у складі Волошиної Тетяни, Мочарник Даяни та Рублюк Мар´яни брало участь у шоу «Красилівщина має талант» і дійшли до півфіналу. Вони ж є лауреатами районного огляду художньої самодіяльності, нагороджені дипломами за зайняті 2-е та 3-тє місця.

Намагаємось брати участь у всіх районних конкурсах:

- юних пожежників, волонтерських загонів, лідерів учнівського самоврядування, фестивалях європейських клубів, у спортивних змаганнях з тенісу, легкої атлетики, футболу, волейболу, туризму, що забезпечує школі ввійти в десятку кращих навчальних закладів району за підсумками районної спортивної спартакіади. Завдання нашого колективу - знайти улюблену справу для кожного учня, відкрити у кожному «золоту жилку», розпалити «божу іскру», з цією метою складаємо портфоліо учня та проводимо моніторинг індивідуальних досягнень вихованців.