Новини
 

Адміністрація, педагогічний, батьківський та учнівський колективи висловлюють щиру подяку компанії "Епіцентр Агро" (керівник кластеру "Антоніни" Розізнаний О.Г.) за подаровані два столи для настільного тенісу, ракетки та кульки.Чудові подарунки - шкільні ранці - отримали першокласники.Щира подяка за турботливе ставлення до потреб нашого закладу і...

Сьогодні відбулось вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням дев'того класу Митинецької ЗОШ І-ІІІст. Дорогі наші випускники, весь колектив нашої школи бажає вам гарної долі,успішного навчання в інших навчальних закладах,стати гідними громадянами нашої держави.Пам'ятайте рідну школу ,а ми будемо згадувати вас!

Сьогодні на території Митинецької ЗОШ,пролунав отанній дзвінок 2020-2021н.р.

1червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. Цей день асоціюється з веселощами, морозивом, атракціонами і початком літа.Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти - це ангели. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в...

Адміністрація Митинецької ЗОШ висловлює щиру подяку ФГ"Нива рідного краю" в особі Степана Онищука за підтримку і допомогу школі у вирішенні господарських питань. Цінуємо Вашу людську щедрість і розуміння наших шкільних проблем.

Завдяки наполегливій та творчій роботі техпрацівниці Митрофанової М. І. клумба школи квітне різнобарв'ям.

25 травня в школі відбулись збори для батьків 8-9 класів. Батьків ознайомлено з можливістю продовження навчання дітей в Красилівському ліцеї.

Учнівське самоврядування Митинецької ЗОШ приєдналось до фото квесту до дня вишиванки .

20 травня, в День вишиванки, діти та педагоги початкової школи долучилися до акції "Одягни вишиванку". Вчителі Висоцька С. В. та Іщук Т. В. провели урок " Дітям про вишиванку" та організували фотосесію " Моя вишиванка".