Новини
 

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію - Голодомор, який забрав мільйони людських життів. У четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв Голодомору. Митинецька гімназія вшанувала пам'ять всіх загиблих у ті страшні роки , під назвою "Ми пам'ятаємо"

В межах Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля" у 5-6 класах Митинецької гімназії проведено тренінгові заняття "Ми за ДРУЖБУ"

Сьогодні в початковій школі Митинецької гімназії пройшов четвертий блакитно- синій день. Учні 3 класу разом з вчителем Іщук Тетяною Вікторівною провели відкритий урок позакласного читання "Наша мова- калинова"

Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе на дорозі та в екстремальних ситуаціях - сьогодні це важливе завдання для педагогів школи та батьків. Дуже важливим є навчити їх правил безпеки в побуті, на природі, під час відпочинку. Небезпека чатує на кожному кроці, тому, щоб запобігти біді...

У рамках тижня початкових класів вчитель 2 класу провів майстер - клас на тему: "6 цеглинок Lego на уроках математики".

В рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» учні 3-го класу Митрофанов Максим та Процків Діана разом із керівником проекту Іщук Тетяною Вікторівною прийняли участь у даному конкурсі. За результатами журі конкурсу у ІІ турі зайняли І місце.

До Дня Гідності та Свободи працівниками Митинецького СБКдля учнів 5 та 9 класів гімназії було проведено виховний захід, елементами якого були перегляд документального фільму, виставка літератури відповідної тематики та бесіда.

День толерантності в Митинецькій гімназії, лідери учнівського самоврядування провели вікторину "Толерантність понад усе!" Толерантність є людською чеснотою, і у сенсі моралі означає терпимість до відмінностей серед людей, уміння жити, не заважаючи іншим, здатність мати права і свободи, не порушуючи прав і свобод інших. ... Їй сприяють знання,...