Новини
 

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу - Дня Соборності України! Лідери учнівського самоврядування...

Учні Митинецької гімназії , завітали з колядою до місцевого храму св. Миколая. Вітаємо з Різдвом Христовим! У цей світлий празник бажаємо миру і добра, любові та щастя, благополуччя, успіху і міцного здоров'я. Нехай ангел-охоронець оберігає Вас і Ваших близьких від усіх негараздів, а в душі запанують віра, спокій і благодать. Зі світлим святом...

Лідери Митинецької гімназії створили казкову атмосферу для уянів початкової школи. На святі лунали вірші, пісні. А на закінчення свята Миколай роздав подаруночки малечі.

10 грудня - міжнародний День прав людини, тому саме сьогодні, в ході Всеукраїнського тижня права людини у Митинецькій гімназії було проведено урок "Права людини" та правову вікторину з нагоди річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це - невід'ємна частина української культурної спадщини.

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають важливе державне свято - День Збройних сил України. Воно було встановлене постановою Верховної Ради України в 1993 році. Учнівське самоврядування Митинецької гімназії провели конкурсну програму для майбутніх захисників нашої держави у початковій школі. На закінчення свята всі діти отримали солодкі подарунки....

3 грудня лідери учнівського самоврядування Митинецької гімназії з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями вручили подарунок учню 9 класу Каленику Олегу, придбаний на кошти, зібрані від благодійної ярмарки та в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", шкільнаволонтерська акція "Долонька для друга".

В рамках всеукраїнської акції " 16 днів проти насильства" лідери Митинецької гімназії провели конкурс мотиваційних постерів "Твоє здоров'я - у твоїх руках!"

с. Митинці, Красилівський район, Хмельницька область
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!